2018 елның 20 апреле, җомга

2018 елның 23апрелендә 14.00 сәгатьтә Татарстан Республикасы Дәүләт төзелеш күзәтчелеге инспекциясенең Дәүләт граждан хезмәткәрләренең хезмәт тәртибенә карата таләпләр үтәлеше һәм мәнфәгатьләр каршылыгын җайга салу буенча комиссиясе утырышы булачак.

Комиссия утырышының көн тәртибендә Татарстан Республикасы Дәүләт төзелеш күзәтчелеге инспекциясендәге дәүләт граждан хезмәткәренең  хатынының  керемнәре, мөлкәте һәм мөлкәти холыклы йөкләмәләре турында белешмәләрне тапшыра алмавының объектив сәбәпләре булуы хакында гаризасы каралачак.